Biz Kimiz?

Hayatın kaynağı olan içme suyuna, sağlıklı, ekonomik ve ekolojik koşullarda erişebilmenizi sağlıyoruz.

Pandemi ile birlikte tüm dünya olarak, COVID-19 ve benzeri virüslerin yayılımlarının önüne geçebilmek için hijyenin ne kadar önemli olduğunu bir kez daha gördük. Pandemi dönemi aynı zamanda, dünyaya ne kadar çok zarar verdiğimizi de gözler önüne serdi. step2water olarak, hayat kaynağımız olan içme suyuna sağlıklı, hijyenik ve ekonomik koşullar ile erişilebilmesini sağlamayı hedefliyoruz. Sunduğumuz çevreci çözümler ile biz, dünyanın ekolojik dengesinin korunmasına katkıda bulunmayı misyon edinmiş olan bir etki girişimiyiz.

Gelecekte, temassız ve çevreci su arıtma teknolojilerini ülkemizde de üretmek vizyonu ile toplumun sağlıklı, ekonomik ve güvenilir içme suyuna kolaylıkla erişebilmesini sağlamak için hizmet vermeyi hedefliyoruz. step2water olarak sürdürülebilirliğe büyük bir önem veriyoruz. Bu doğrultuda “Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri”ni şirketimizin tüm faaliyetlerinde kendimize referans alarak; yenilikçi, insana ve gezegenimize değer veren bir firma olma yolunda ilerliyoruz.

Konusunda uzman çevre mühendisi, makine mühendisi, elektronik mühendisleri, finans ve pazarlama uzmanından oluşan ekibimiz ile size ve gezegenimize değer katan yenilikçi ürün ve hizmetleri sizlerle buluşturmayı hedefliyoruz.

Referanslarımız

Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları

Ödüller ve Destekçilerimiz

Hemen Teklif Alın

%100 sağlıklı, hijyenik ve güvenilir bir içme suyuna kavuşabilmek için step2water kullanın. step2water kullanmaya başlamak için hemen teklif alın.

Çözüm Ortaklarımız