Neden step2water?

step2water, sağlıklı ve hijyenik içme suyuna kolay, güvenilir ve ekonomik şekilde erişebilmenizi sağlar.

İş yeri ve ofis gibi ortak kullanım alanlarında, sık temas edilen su sebilleri ve çay makinelerinde hijyenin sağlanması pek de kolay değil. Pet şişe ve damacana sularının kullanımının da sağlığımız ve doğal çevrenin korunması açısından güvenli olduğunu söyleyemeyiz.
step2water, tüm bu alternatiflerin aksine %100 sağlıklı, hijyenik ve güvenilir içme suyuna erişmenize olanak sunuyor. step2water teknolojisi, ters ozmos, alkali arıtma ve UV ışınları ile arındırılmış suyu, 165°C su buharı ile dezenfekte edilmiş alandan sıfır temas ile kişisel mataranızı kullanarak almanızı sağlıyor.

step2water'ın Özellikleri:

Alternatif Su Kaynaklarını Karşılaştırın

step2water

Su Artıma

Pet Su​

Damacana​

Hijyen

Sıfır Temas​

Sıfır Atık​

Lojistik

Sıfır Temas, Sıfır Atık

step2water daha sağlıklı. Çünkü suyunuzu ters ozmoz sistemi, alkali arıtma sistemi ve UV ile filtreleyerek, kişisel mataranız ile alabilmenizi sağlıyor.

step2water daha hijyenik. Çünkü suyunuzu hiçbir noktaya temas etmeden, 165°C su buharı ile dezenfekte edilmiş ortamda alabilmenizi sağlıyor.

step2water daha ekolojik. Çünkü plastik atık oluşturmuyor.

step2water daha ekonomik. Çünkü hazır su satın alım maliyetleri, lojistik ve ek personel maliyetlerini ortadan kaldırıyor.

step2water daha dijital. Çünkü step2water hareket algılama teknolojisi ile çalışıyor. Aynı zamanda çalışanlarınızın su kullanım alışkanlıklarını ve tüketim verilerini kaydederek öğrenmenize imkan veriyor.

Plastiksiz Bir Yaşam

Dünyada her saniyede bir, 20 bin plastik şişe tüketildiği tahmin ediliyor. Gezegenimizde 7 milyar ton plastik atık bulunuyor ve 2050 yılında bunun 13 milyar tona çıkacağı ön görülüyor. Her geçen gün dünyanın ekolojisine verdiğimiz zarar daha da büyüyor. step2water ile siz de yaşam kaynağımız olan suya güvenle erişebilir ve dünyadaki karbon ayak izinizi küçülterek, ekolojinin korunmasına katkıda bulunabilirsiniz.