Su Dolum Ünitesi Bütüncül Hizmeti

Su Dolum Ünitesi Bütüncül Hizmetimiziş yerlerine, ofislere, okullara ve kamu kurumlarına çok uygun bir hizmet modeli sunuyor. Bu hizmetimiz, ekstra bir yatırım maliyeti gerektirmeksizin, bütüncül hizmet modeli ile sağlanmakta olup hizmet bedeli, çalışanların (üzerinde isimlerinin yazılı olduğu) matara teminini, aylık filtre değişimini/bakımını ve (tüketilen su miktarı, geri kazanılan karbon ve plastik atık miktarını içeren) bir raporu kapsamaktadır. 

Perakende Su Satışı

Perakende su satışı; üniversiteler, alışveriş merkezleri, şehir meydan/ana cadde ve metroları kapsamaktadır. Bu kurumlar ile yapılacak anlaşmalar doğrultusunda, su dolum ünitelerimizin bulunduğu noktalarda bireyler, kişisel mataralarına su dolumunu temassız ödeme seçenekleri ile yapabileceklerdir.

Matara Hizmeti

Kurumsal firmalara, cam ve tritan matara seçeneklerimiz ile kurumsal logolarının olduğu ve çalışanlarının isimlerine özel baskı yaparak hizmet vermekteyiz.

Servisler

Hızlı Teslimat

Montaj/Bakım

Teknik Servis

Hemen Teklif Alın

%100 sağlıklı, hijyenik ve güvenilir bir içme suyuna kavuşabilmek için step2water kullanın. step2water kullanmaya başlamak için hemen teklif alın.